Bedoes

Przybylski Borys z zawodu artysta, tworzący teksty w takim gatunku muzyki jak: trap oraz hip-hop. Urodzony w roku 1998 w polskim mieście Bydgoszcz. Edukację zakończył na poziomie gimnazjum.  W to miejsce wchodzi kariera muzyczna już rozpoczęta w wieku 13 lat i od tego czasu owocuje na rynku muzycznym. Aktualny dorobek artystyczny to trzy albumy. Mimo tak młodego wieku. Jego pseudonimy to: Bedoes, Bedi, Borek.

Jego pierwszy album to “Aby śmierć miała znaczenie”. Jego utwory znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów. Wszystkie utwory z albumy zostały odtworzone na trasie koncertowej po całej Polsce.

Zawarte w Albumie piosenki były tworzone przez lata 2016/2017. Został on nagrodzony Złotą Płytą. Jego sprzedaż wyniosła w sumie 15000 egzemplarzy na terenie całego kraju. Kolejny jego album nosi tytuł “Kwiaty polskiej młodzieży, który powstał pod koniec roku 2017, a kontynuowany został w kolejnym, gdzie powstawały kolejne utwory muzyczne. Utwory te to między innymi: “05:05”, “Filipiny”.

Album ten został nagrodzony Platynowa Płytą. Jego nakład to 30000 egzemplarzy. Zostały one wydane tylko w wersji polskiej. Ostatni trzeci album to 2114 EP i wykonują go Bedoes oraz Lanek. Zawiera sześć utworów: 1. Intro, 2. 2114, 3. 1998, 4. 1025, 5. 7605, 6. Outro. Jego aktualny producent wspierający Albumy to Kubi. Bedi również współpracował z różnymi wykonawcami. Jego talent oraz pasja, w której się odnalazł umożliwiły otwarcie wielu drzwi do pięknej przyszłości. Na jego koncie artystycznym można znaleźć wiele, nagród oraz wyróżnień.

Bedoes

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *