Bedoes

Przybylski Borys z zawodu artysta, tworzący teksty w takim gatunku muzyki jak: trap oraz hip-hop. Urodzony w roku 1998 w polskim mieście Bydgoszcz. Edukację zakończył na poziomie gimnazjum.  W to miejsce wchodzi kariera muzyczna już rozpoczęta w wieku 13 lat i od tego czasu owocuje na rynku muzycznym. Aktualny dorobek artystyczny to trzy albumy. Mimo tak młodego wieku. Jego pseudonimy to: Bedoes, Bedi, Borek.

Jego pierwszy album to “Aby śmierć miała znaczenie”. Jego utwory znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów. Wszystkie utwory z albumy zostały odtworzone na trasie koncertowej po całej Polsce.

Zawarte w Albumie piosenki były tworzone przez lata 2016/2017. Został on nagrodzony Złotą Płytą. Jego sprzedaż wyniosła w sumie 15000 egzemplarzy na terenie całego kraju. Kolejny jego album nosi tytuł “Kwiaty polskiej młodzieży, który powstał pod koniec roku 2017, a kontynuowany został w kolejnym, gdzie powstawały kolejne utwory muzyczne. Utwory te to między innymi: “05:05”, “Filipiny”.

Album ten został nagrodzony Platynowa Płytą. Jego nakład to 30000 egzemplarzy. Zostały one wydane tylko w wersji polskiej. Ostatni trzeci album to 2114 EP i wykonują go Bedoes oraz Lanek. Zawiera sześć utworów: 1. Intro, 2. 2114, 3. 1998, 4. 1025, 5. 7605, 6. Outro. Jego aktualny producent wspierający Albumy to Kubi. Bedi również współpracował z różnymi wykonawcami. Jego talent oraz pasja, w której się odnalazł umożliwiły otwarcie wielu drzwi do pięknej przyszłości. Na jego koncie artystycznym można znaleźć wiele, nagród oraz wyróżnień.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Exit mobile version