Długo wyczekiwany feat Quebonafide z Tommy’m Cash’em

Po blisko dwóch latach oczekiwań w końcu możemy go usłyszeć. Quebonafide z Tommy’m Cash’em w kawałku Benz-Dealer jest już dostępny na platformach streamingowych.

Tommy Cash & Quebonafide - Benz-Dealer

Raper Quebonafide od bardzo dawna zapowiadał wspólny kawałek z Tommym. Gdy nadzieja już gasła nieoczekiwanie na kanale youtubowym pojawił się kawałek Benz-Dealer we współpracy z estońskim raperem. Jak do tego doszło możemy przeczytać w opisie kawałka, oraz na stronie wytwórni QueQuality:

Prace na projektem trwały ponad dwa lata. W międzyczasie w sieci pojawiło się mnóstwo plotek na temat domniemanej współpracy artystów. W „Benz Dealer” Quebonafide oraz Tommy Cash, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów na scenie międzynarodowej, zabierają nas na przejażdżkę przez świat mrocznych fantazji, gdzie szara rzeczywistość zderza się z symbolami przepychu i luksusu. W teledysku gościnnie pojawia się mistrz wagi ciężkiej – Mariusz Wach. Wideo wyreżyserował Sebastian Pańczyk. Za produkcję odpowiada DOBRO, a za postprodukcję Platige Image.

Może Ci się również spodoba