Jak tanio słuchać muzyki?

Jak tanio słuchać muzyki?

Jak tanio słuchać muzyki - trapoffice
Kilka porad jak słuchać muzyki niskim kosztem.

Załóżmy taki scenariusz: Chcesz słuchać muzyki, ale płyty w sklepach są za drogie?
Dam ci kilka porad jak słuchać muzyki niskim kosztem.
Pierwszym sposobem jest kupowanie na portalach z używanymi rzeczami.
Płyty, które tam zakupimy są o wiele tańsze, a wcale nie ustępują jakościowo od tych zakupionych w sklepach. Powiem nawet więcej: są w świetnym stanie. Jeżeli poszukamy głębiej znajdziemy setki płyt w cenie około 15 zł. Jeszcze lepszym wyjściem jest kupno muzyki w antykwariatach. Jest tam jeszcze taniej.

Nieraz płyty w dobrym stanie możemy znaleźć w cenie 10 zł. W sklepie kupilibyśmy tą samą płytę za około 40 zł. Ogromna różnica, prawda? Jedynym minusem jest to, że jest tam ograniczony wybór, a kupić tam możemy wyłącznie to, co widzimy w sklepie.
Ilość produktów w jednym, skromnym zresztą lokalu jest bardzo ograniczona, więc nie spodziewajmy się tak wielkiego wyboru, jednak jeśli będziemy chodzić tam regularnie, może znajdziemy coś co nas interesuje w bardzo przyzwoitej cenie.
Ostatnim sposobem są serwisy, dla których płacimy abonament, a w zamian dostajemy niezliczone ilości muzyki do użytku. Cena miesięcznego abonamentu wynosi 20 zł. Na pierwszy rzut oka to dużo, lecz biorąc pod uwagę ile wydamy pieniędzy za wszystkie płyty, do których mamy tam dostęp, ta cena nie jest wcale tak duża.

Jak tanio słuchać muzyki?
Jak tanio słuchać muzyki?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *