jakub zulczyk

Jakub Żulczyk o dissie na Step Records

Popularny pisarz Jakub Żulczyk, scenarzysta, oraz dziennikarz który jest autorem m.in. Ślepnąc od świateł wyraził swoją opinie na temat Step Records. Jego zdaniem utwór „Sejczento”, który jest dissem na Sentino jest „rakiem”.

https://www.mistrzlamp.pl/

jakub zulczyk
Warto nakreślić, że utwór „Sejczento” po dwóch dobach zdobył około 400 tys. wyświetleń na serwisie Youtube.

– Po tym raku, co go nagrali na Sentino anulowałem subskrypcję na tego artystę, mieszkałem kiedyś w internacie w jednym pokoju z chłopakami z zawodówki gastronomicznej, nie muszę przeżywać tego ponownie, w dorosłym wieku i w moim czasie wolnym przeznaczonym na YouTube. – napisał J. Żulczyk na Facebooku.

Żulczyk w dalszej części komentarza odnosi się do właściciela wytwórni Pawła Kroka, któremu zarzuca to, że kilka dni po śmierci rapera Tomasza Chady dostał od niego propozycję napisania scenariusza do jego biografii.

– A co do samego Step Records – no pamiętam jak szef wytwórni spotkał się ze mną na kawę, tydzień po śmierci Chady i zaproponował pisanie scenariusza do Procederu. Zapytałem, czy może chociaż byśmy poczekali na ostygnięcie ciała i pochówek, a on zaczął się żywo tłumaczyć, że oni to planowali od paru lat. No cóż, trzeba mieć tu, pieniądz sam się nie zrobi.

jakub zulczyk
Jakub Żulczyk o dissie na Step Records