Lil Nas X w sesji ciążowej. Raper jest w “ciąży”

Ostatnio w sieci zrobiło się głośno o kontrowersyjnej sesji zdjęciowej rapera. Lil Nas X wstawił sesję zdjęciową w której jest w ciąży.

Lil Nas X w sesji ciążowej. Raper jest w ciąży

Za niecałe dwa tygodnie, konkretnie 17 września odbędzie się premiera pierwszej studyjnej płyty Montero. Aktualnie raper promuję projekt sesją zdjęciową z fakeową ciążą. Motyw ciąży pojawił się stosunkowo niedawno na płycie Drake’a Certified Lover Boy Okładka nowego wydawnictwa Drake’a przedstawia dwanaście emotikonek kobiet w ciąży. Raper chcąc polecieć na fali zaprezentował alternatywną okładkę przedstawiającą dwunastu mężczyzn w ciąży.

Pomyślałem: „O mój Boże, to jest niesamowite”, więc natychmiast zadzwoniłem do mojej stylistki. Zareagowała w następujący sposób: „Wow, te kropki idealnie się łączą. Twój album. Twoje dziecko”. Rzeczywiście traktowałem ten projekt jak dziecko, dlatego zdecydowałem się na sesję ciążową.

Na krążku ma znajdować się 15 utworów, w tym najbardziej popularne single rapera MONTERO, Sung Goes Down, oraz Industry Baby. Na albumie gościnnie znajdą się również m.in. Miley Cyrus, Doja Cat, czy Elton John.

Swoją raper ma dryg do promocji swoich kawałków w dość kontrowersyjny sposób, a wy co o tym myślicie?

Może Ci się również spodoba