Lil Nas X zapowiedź albumu Montero

Po nominacji do sześciu nagród Grammy, Lil Nas X lecąc na fali popularności zapowiedział wydanie debiutanckiego albumu MONTERO na 17 września.

Sześć nominacji i diamentowe single

Pierwszym hitem był “Old Town Road” z 2019 roku. Drugi hit to “Call me by your name“, po wydaniu obu singli, które znajdują się na EP – 7, raper dostał aż sześć nominacji do nagrody Grammy (włączając w to nagrodę za najlepszy teledysk). Ciężko, więc się dziwić, że oczekiwania są bardzo duże, biorąc pod uwagę fakt, że każdy kolejny singiel staje się hitem.

Co wiemy?

Album ukażę się w przyszły piątek, 17 września.

Nazwa debiutanckiego albumu odnosi się do jego prawdziwego imienia Montero Lamar Hill. Za okładkę odpowiedzialny jest artysta John Stephens. Twitt rapera wskazuje na to, że okładka nawiązuje do popularnego mema ze SpongeBobem Kanciastoportym, oraz do motywu biblijnego. Konkretniej do stworzenia świata.

Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch Boży unosił się nad wodami. A gdy Bóg ukończył w dniu szóstym swe dzieło, nad którym pracował, odpoczął. Dnia siódmego po całym swym trudzie, jaki podjął.

Tracklista i goście

Dotychczasowe udostępnione kawałki z nadchodzącego albumu to: MONTERO (Call Me By Your Name), kolejno “SUN GOES DOWN”, INDUSTRY BABY”. Gościnnie na albumie znajdziemy topowe gwiazdy, takie jak: Miley Cyrus, Elton John, Doja Cat, Megan Thee Stallion.

1 września raper udostępnił pełną listę utworów, które znajdziemy w projekcie:

 1. MONTERO (Call Me By Your Name)
 2. DEAD RIGHT NOW
 3. INDUSTRY BABY feat. Jack Harlow
 4. THATS WHAT I WANT”
 5. THE ART OF REALIZATION
 6. SCOOP feat. Doja Cat
 7. ONE OF ME” feat. Elton John
 8. LOST IN THE CITADEL
 9. DOLLA SIGN SLIME feat. Megan Thee Stallion
 10. TALES OF DOMINICA
 11. SUN GOES DOWN
 12. VOID
 13. DON’T WANT IT
 14. LIFE AFTER SALEM
 15. AM I DREAMING feat. Miley Cyrus

 

Może Ci się również spodoba

Exit mobile version