Młode Wilki

Inicjatywa Popkillera znana szerszej publiczności jako Młode Wilki to świetne rozwiązanie promujące młodych raperów. Obecnie jesteśmy w trakcie siódmej edycji akcji, w trakcie której dwunastu młodych utalentowanych raperów wypuszcza single, a całość zostanie zwieńczona wspólnym kawałkiem Młodych Wilków.

Sam pomysł wspierania młodych artystów jest wielkoduszne i na pewno pomocne w stawianiu pierwszych kroków na naszej rap scenie. Dzięki Młodym Wilkom mamy teraz takie postacie jak Bedoes, Gedz, Białas, Bonson, Guzior, Sarius, Żabson, Kękę czy Smolasty. Są to niewątpliwie wielkie ksywki w rapie, które obecnie są na absolutnym topie.

Ryzyko związane z niepowodzeniem oraz zachłyśnięciem się sławą w młodym wieku jest całkiem spore, jednak widząc ile raperów z każdą edycją Młodych Wilków osiąga sukces możemy być pewni, że i tegoroczna edycja przyniesie nam dobrego Młodego Wilka, a nawet Młodych Wilków. Techniczne przyśpieszenia Okiego, śpiewane wstawki i emocje Kariana czy też psychozy Opała gwarantują nam pewną jakość tegorocznych Młodych Wilków.

Młode Wilki

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *