Młode Wilki

Inicjatywa Popkillera znana szerszej publiczności jako Młode Wilki to świetne rozwiązanie promujące młodych raperów. Obecnie jesteśmy w trakcie siódmej edycji akcji, w trakcie której dwunastu młodych utalentowanych raperów wypuszcza single, a całość zostanie zwieńczona wspólnym kawałkiem Młodych Wilków.

Sam pomysł wspierania młodych artystów jest wielkoduszne i na pewno pomocne w stawianiu pierwszych kroków na naszej rap scenie. Dzięki Młodym Wilkom mamy teraz takie postacie jak Bedoes, Gedz, Białas, Bonson, Guzior, Sarius, Żabson, Kękę czy Smolasty. Są to niewątpliwie wielkie ksywki w rapie, które obecnie są na absolutnym topie.

Ryzyko związane z niepowodzeniem oraz zachłyśnięciem się sławą w młodym wieku jest całkiem spore, jednak widząc ile raperów z każdą edycją Młodych Wilków osiąga sukces możemy być pewni, że i tegoroczna edycja przyniesie nam dobrego Młodego Wilka, a nawet Młodych Wilków. Techniczne przyśpieszenia Okiego, śpiewane wstawki i emocje Kariana czy też psychozy Opała gwarantują nam pewną jakość tegorocznych Młodych Wilków.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Exit mobile version