Opóźnienia w premierze “Młodego Matczaka” od Maty

Data premiery najnowszego albumu przełożona. SBM Label na swoim oficjalnym kanale poinformował swoich fanów o tym, że płyta trafi do sprzedaży dopiero 1 października.

Opóźnienia w premierze Młodego Matczaka od Maty

Młody Matczak będzie już drugim wydawnictwem rapera Maty. Jego pierwszy debiut “100 dni do matury” został wydany w poprzednim roku, 18 stycznia – dokładnie sto dni przed egzaminem dojrzałości. Na gali nagród Popkillery 2021, raper zdradził swoim fanom, że ma już gotowe numery na Młodego Matczaka. Raper zapowiedział kolejny longplay, który będzie znacznie różnił się od poprzedniego.

– Płyta będzie fajna, podoba mi się. (…) Przede wszystkim będzie różniła się tematyka, bo pierwsza płyta była o maturze, byłem w klasie maturalnej. Zmiana jest ważna w twórczości, aj chcę się zmieniać. Można się spodziewać nowych rzeczy i nowej jakości – wyznał.

Dodatkowo kilka miesięcy później postawała specjalnie przygotowana strona 33mata.pl na której można zamówić preorder. Znajdziemy tam również merch promujący nowe wydawnictwo, oraz wersje deluxe w cenie 59 zł.

Pierwotnie nowy projekt miał ukazać się 21 września, natomiast wczoraj raper poinformował swoich fanów przez Instagrama o małej.. zmianie planów.

gombao33
Strasznie wczoraj zachlalem, paliłem blanty do piątej rano. Niektórzy mówią, że nie można pic jak trzeba wydać płytę – można, tylko trzeba ją przełożyć. Na tym polega piąty element hip-hopu..

mlody matczak przelozony

Fani już snują wiele domysłów, oraz szalone teorie spiskowe, m.in. o tym, że za całe spóźnialstwo odpowiada Taco Hemingway, który ma wcielić się w Pana Śmierć na jego najnowszym krążku.

Może Ci się również spodoba