Playboi Carti z zapowiedzią nowego albumu Narcissist

Ostatnio robi się coraz ciekawiej pod względem ilości materiałów na scenie amerykańskiego rapu. Wszystko wskazuje na to, że Playboi Carti chcę iść w ślady swoich rówieśników. Raper ujawnił pracę nad albumem za pośrednictwem Instagrama.

Playboi Carti z zapowiedzią nowego albumu Narcissist

Ostatnio raperzy rozpieszczają swoich fanów coraz bardziej w ilości materiałów, które wrzucają w obieg. Wszystko wskazuje na to, że kilka razy odkładany w czasie debiut Kany’ego Donda ustanowił nowy standard przesuwania premier w czasie.  Kolejnym opieszałym raperem był Drake z Certified Lover Boy, ostatecznie wydanym 3 września. Więcej o przekładaniu rapera znajdziecie w tym wpisie “Premiera: Drake – Certified Lover Boy”. Dodatkowo Kendrick Lamar 20 sierpnia poinformował fanów o rozpoczęciu prac nad albumem “Kendrick Lamar zapowiada nowy album i zarazem “ostatni”.

Teraz Narcissist

Wszystko wskazuje, że drop albumu odbędzie się 13 września, patrząc na informacje z Instagrama z dnia 23 sierpnia i 31 sierpnia. Post o nadchodzącym wydawnictwie to bowiem jedyna rzecz na jego profilu Instagramowym, bowiem raper nie posiada na nim nawet awatara.

Na chwilę obecną znajdują się na nim dwa zdjęcia w których raper ma na sobie nałożone ubrania z Balenciagi. Pierwszy z postów przedstawia postać owiniętą w ponad siedmio częściową Parke i spodnie motocyklowe Balenciaga, oraz futrzane buty z kolekcji Moncler Rick Owens. Kolejny przedstawia znowu zamaskowaną postać z za dużą koszulką Balenciagi, tymii samymi spodniami, oraz najprawdopodobniej odpowiednikami martensów. Bez wątpienia czuć tutaj duży wpływ Kanyego Westa na jego styl.

Jedyną pewną rzeczą jest to, że Carti wyrusza w trasę koncertową, która rozpoczyna się 14 października w Nashville. Niestety trasa obejmuje tylko Amerykę, nie znajduje się na niej nic z listy innych kontynentów.

 

Może Ci się również spodoba