Premiera: Drake – Certified Lover Boy

Po ponad rocznym oczekiwaniu, oraz kilku opóźnieniach na platformach youtubowych pojawił się długo oczekiwany album Drake’a – Certified Lover Boy.

Certified Lover Boy drake premiera

Raper długo kazał swoim fanom czekać na nowy krążek. Premiera wydawnictwa była już kilka razy odkładana przez artystę w czasie. Poprzedni album – Scorpion został wydany w 2018 roku.

Pierwsza zapowiedź albumu i kilka kolejnych

W czerwcu 2019 roku na koncercie zapowiedział rozpoczęcie pracy nad nowym albumem. Kolejno 10 grudnia pojawił się gościnnie na koncercie DaBaby, gdzie znowu wspomniał o rozpoczęciu pracy nad nowym wydawnictwem, które zapowiadał na rok 2020. Następnie w marcu tego roku potwierdził sfinalizowanie “TSU” (początkowo nosił nazwę “Not Around”), który pojawił się na najnowszym krążku. Kolejną datę premiery ogłosił również na kilka godzin przed wydaniem Dark Lane Demo Tapes. Kolejną zapowiedzią było przedstawienie dwóch singlów “Lie to Me“, oraz innych wersji demo. 29 lipca 2020 inżynier dźwięku Noel Cadastre poinformował fanów o tym, że album jest “skończony w 90%“. 14 sierpnia Drake ujawnił tytuł albumu. W październiku premierę albumu przełożył na styczeń 2021 roku, ale znowu data została zmieniona, tym razem przez uraz więzadła krzyżowego.

Finalnie, dwa dni przed premierą, czyli 1 września pojawiły się billboardy w: USA, Kanadzie, oraz Nigerii informujący o nowym wydawnictwie. Billboard informował o gościnnym występieniu raperów tj.: Future, Lil Baby, Young Thung i 21 Savage.

12 emoji kobiet

Certified Lover Boy drake album coverOkładka albumu zawiera dwanaście emotikon przedstawiających kobiety w ciąży o różnych odcieniach skóry, oraz kolorach włosów. Za projekt albumu odpowiedzialny jest artysta Damien Hirsta. Tutaj osobiście również i ja podzielam zdanie fanów: okładka jest po prostu zrobiona na szybko i bez polotu.

Jest to już szósty studyjny album rapera. Co o nim uważacie?

Tracklista utworów (lyrics):
 1. Champagne Poetry
 2. Papi’s Home
 3. Girls Want Girls (feat. Lil Baby)
 4. In The Bible (feat. Lil Durk & GIVĒON)
 5. Love All (feat. JAY-Z)
 6. Fair Trade (feat. Travis Scott)
 7. Way 2 Sexy (feat. Future & Young Thug)
 8. TSU
 9. N 2 Deep (feat. Future)
 10. Pipe Down
 11. Yebba’s Heartbreak
 12. No Friends In The Industry
 13. Knife Talk (feat. 21 Savage & Project Pat)
 14. 7am On Bridle Path
 15. 5Race My Mind
 16. Fountains (feat. Tems)
 17. Get Along Better (feat. Ty Dolla $ign)
 18. You Only Live Twice (feat. Lil Wayne & Rick Ross)
 19. IMY2 (feat. Kid Cudi)
 20. F*****g Fans
 21. The Remorse
0 0 votes
Article Rating

Może Ci się również spodoba

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] sesją zdjęciową z fakeową ciążą. Motyw ciąży pojawił się stosunkowo niedawno na płycie Drake’a Certified Lover Boy Okładka nowego wydawnictwa Drake’a przedstawia dwanaście emotikonek kobiet w ciąży. Raper […]