Schafter

Wojciech Laskowski ukrywający się pod pseudonimem Schafter to najmłodszy artysta (aktualnie ma 18 lat, urodził się w 2003 r.) spod szyldu Kstyk. Schafter jest również członkiem jednoosobowej grupy restaurant posseJest on jednym z najbardziej wychwytywanych artystów, oraz najgłośniejszych podziemnych raperów młodego pokolenia. Jego muzyka zahacza o klimaty lat 80. i 90. Jest on również autorem własnych tekstów, oraz bitów. Muzyka, którą tworzy jest bez wątpienia powiewem świeżości na scenie, charakteryzuje się ona unikalnym stylem, oraz wpadającymi w ucho tekstami, które w większości są mieszanką polsko-angielską. Pierwszym utworem wrzuconym do sieci na platformę Youtube był kawałek Hotel Wolnych Pokoi.

Kolejne jego utwory sukcesywnie zbierały laury i wyświetlenia, co tylko sprawiło, że z roku na rok robiło się o nim coraz głośniej, żeby kilka lat później podpisać kontrakt na pierwszą, długogrającą płytę studyjną. Najważniejszym kawałkiem, który dał mu największy rozgłos począwszy od internetowych gazet, kończąc na środowisku – jest DVD stworzone razem z mlodymskinym.

Social: Instagram Schaftera


Albumy studyjne:

Schafter – Hors D’oeuvre

Tracklista tekstów:
1. Blow Off
2. Tom & Jerry
3. Cameltoe feat. vkie
4. Candy.doll
5. Good will hunting
6. Miami 1999
7. Blur
8. Pub


Schafter – Audiotele

1. Aperitif
2. Pejzaż
3. Short Bittersweet
4. Akt zgonu in blanco
5. Hot Coffee
6. Włosy
7. Geekin In The Booth
8. Double ds
9. Marvin
10. Bigos
11. Kwaśny diesel
12. Pager
13. Ridin round the town w czyims bel air
14. Cirque de soleil
15. Stjarnflocka
16. Martin shkreli freestyle
17. Spumante


Schafter – Futura

 1. ​intro
 2. 3.5 karrat
 3. ​swimming lessons (Ft. Young Igi)
 4. ​paryż z okna
 5. ​how about tonight?
 6. ​brak zegarka
 7. ​mało mi wciąż
 8. ​für jenny
 9. ​www (Ft. Rosalie)
 10. ​need help (Ft. Houston X)
 11. ​eskeemos
 12. ​push to talk
 13. ​bombay
 14. ​outro
 15. ​blade (Bonus Track)

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. 12 czerwca, 2019

  […] Schafter 12 czerwca 2019 roku, udostępnił Hors D’oeuvre debiutancką EP’ke za darmo na platformie Youtube, która zawiera wczesne dokonania artysty tj. blow off, tom & jerry, cameltoe, miami 1999, good will hunting, blur, candy.doll czy pub. Fizyczny album wydany w limitowanym nakładzie przez wytwórnie Asfalt Records, 1 marca 2018 roku wyprzedał się już kilka dni po premierze. Produkcją wykonawczą zajął się Jan Porębski, za mastering odpowiada Eprom Sounds Studio, grafikę wykonał simo.works, słowa i bity autorstwa Schafter. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version