Singiel Dwutakt zostanie debiutem roku

Singiel “Dwutakt” zostanie debiutem roku? – Alberto GM2L

Czy debiut Alberto Loco, możemy nazwać debiutem roku?

Wszystko na to wskazuje w ciągu 10 dni debiutancki numer Alberto “Dwutakt” uzyskał 1,8mln wyświetleń.
Na pewno wyświetlenia podniósł fakt, że to drill trap, czyli nowość, jeśli chodzi o polski rynek muzyczny.
Drugim czynnikiem, dlaczego Alberto odniósł taki sukces przy swoim pierwszym numerze jest taki, że promował go sam Malik Montana (Alberto jest w wytwórni muzycznej Malika) Dnia 6.10.2020 po premierze “Dwutakt” Alberto został zatrzymany przez niemiecką policję. Po interwencji Malika oraz adwokata, raper następnego dnia wyszedł na wolność.

Alberto jest skazany na sukces, dlaczego?

Jest kilka czynników, Na przykład wcześniej omawiana promocja ze strony Malika Montany, następnym aspektem, dlaczego Alberto ma szanse na bardzo duży sukces jest fakt, że robi drill trap czyli coś o co nikt nie prosił, ale każdy słuchasz takiej muzyki potrzebował w Polsce.
Kolejnym powodem jest fakt, że jest czarnej karnacji, czyli jest osobą nie typową, a ktoś kto jest nie typowy, jest chętnie sprawdzany i śledzony w mediach.

Można powiedzieć, że instagramowy profil Alberto wystrzelił “Albertoloki_022” na ten moment (23:22 16.10.2020) posiada 37,1tyś followersów i ta liczba rośnie z dnia na dzień. Jedyne czego możemy być pewni to tego, że o Alberto będzie coraz głośniej, następne jego single i featy będą napędzać hype na niego coraz bardziej.

Singiel Dwutakt zostanie debiutem roku
Singiel “Dwutakt” zostanie debiutem roku? – Alberto GM2L