Zmarł 20-letni raper Lil Loaded

20-letni raper Lil Loaded nie żyje. Ciało rapera zostało znalezione przez jego matkę, która poinformowała policje o ostatnim stanie psychicznym syna.

Początkiem czerwca media obiegła tragiczna informacja o śmierci rapera. W ubiegłym roku 20-letni raper był oskarżony o morderstwo. Policja przyjechała na miejsce zdarzenia po telefonie od jego matki, która znalazła ciało martwego mężczyzny w środku swojego domu z pistoletem obok. Matka mężczyzny według informacji miała wrócić do lokalu i odnaleźć ciało syna w korytarzy. Przekazała policji, że wcześniejszej nocy jej syn przeżywał rozstanie ze swoją dziewczyną. Jeszcze kilka miesięcy wcześniej raper został aresztowany, ponieważ został oskarżony o morderstwo. Śledczy ustalili, że mógł on zastrzelić znajomego 18 latka, Khalila Walkera. Raper przed śmiercią opublikował na social media wpis, który sugeruje, że mógł popełnić samobójstwo. Wpis na Instagramie zaadresowany jest wprost do nieba w którym prosi Boga o przebaczenie.

Najwyższy, proszę wybacz mi moje niedociągnięcia i wszystkie czasy, kiedy nie udało mi się uczynić siebie dumnym i wdzięcznym za wszystkie błogosławieństwa, które mi zesłałeś. Czasami linia pomiędzy byciem bezdusznym, a byciem stabilnym jest bardzo cienka. Chcę ci podziękować za to, jak daleko zaszedłem i za ludzi, których mi zesłałeś na moje drodze. Proszę, abym mógł wejść do twojego królestwa, nawet mimo wszystkich moich błędów. Wiem, że kochasz wszystkie swoje dzieci i jestem gotowy, aby moje serce i dusza dołączyły do ciebie.

W imieniu redakcji składamy wyrazy współczucia wszystkim fanom, oraz jego bliskich.

Może Ci się również spodoba

Exit mobile version